Aluminium emergency blanket Cecilia
From
€0.69
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.85 |
|---|---|
| Net total: | €0.85 |
| Gross total: | €1.01 |
Product number:
A58-8159-032999999
Inventory:
Product information "Aluminium emergency blanket Cecilia"
Aluminium foil thermal blanket. Packaged in a polybag.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3920621900 |
| Height: | 1mm |
| Length: | 2100mm |
| Material: | Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 9600 |
| OuterCartonDimension: | 45.5 x 27 x 18.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.04 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9.6 |
| Outer carton dimensions: | 45.5 x 27 x 18.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 46g |
| Width: | 1300mm |
Login