Aluminium door opener Jada
From
€0.40
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.40 |
|---|---|
| Net total: | €0.40 |
| Gross total: | €0.48 |
Product number:
A58-9421-032999999
Inventory:
Product information "Aluminium door opener Jada"
Aluminium door opener with bottle opener. Use the door opener to open doors and press buttons in public without having to touch them.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Nickel |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8205100000 |
| Height: | 4mm |
| Inner Box Qty: | 250 |
| Length: | 88mm |
| Material: | Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 30000 |
| OuterCartonDimension: | 42.5 x 25 x 32.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 17.95 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 42.5 x 25 x 32.5 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 17g |
| Width: | 35mm |
Login