Aluminium bicycle bell Babette
From
€1.13
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.40 |
|---|---|
| Net total: | €1.40 |
| Gross total: | €1.67 |
Product number:
A58-7251-001999999
Inventory:
Product information "Aluminium bicycle bell Babette"
Aluminium bicycle bell.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8306100000 |
| Height: | 47mm |
| Material: | ABS, Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 4000 |
| OuterCartonDimension: | 50 x 30 x 32.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.72 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 30 x 32.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 41g |
Login