Aluminium USB hub Leo
From
€3.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.00 |
|---|---|
| Net total: | €3.00 |
| Gross total: | €3.57 |
Product number:
A58-7737-001999999
Inventory:
Product information "Aluminium USB hub Leo"
Aluminium USB hub with four ports. USB version 2.0, output 5V.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, RoHS, EMC, D.o.C EMC/CE |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8471800000 |
| Height: | 23mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 89mm |
| Material: | Alloy, Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 4800 |
| OuterCartonDimension: | 25 x 25 x 30 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.13 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 5.4 |
| Outer carton dimensions: | 25 x 25 x 30 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 43g |
| Width: | 36mm |
Login