Aluminium 2-in-1 key holder Courtney
From
€1.06
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.06 |
|---|---|
| Net total: | €1.06 |
| Gross total: | €1.26 |
Product number:
A58-8586-032999999
Inventory:
Product information "Aluminium 2-in-1 key holder Courtney"
Aluminium key holder with bottle opener and five small carabiners.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8205510000 |
| Height: | 13mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 59mm |
| Material: | Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 24000 |
| OuterCartonDimension: | 52.5 x 21.5 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.5 |
| Outer carton dimensions: | 52.5 x 21.5 x 22 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 22g |
| Width: | 34mm |
Login