Aluminium 2-in-1 key holder Carla
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.00 |
|---|---|
| Net total: | €2.00 |
| Gross total: | €2.38 |
Product number:
A58-4867-032999999
Inventory:
Product information "Aluminium 2-in-1 key holder Carla"
Aluminium key holder with bottle opener and three LED lights.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | MSDS, D.o.C EMC/CE, EMC, RoHS, Nickel, PAHs, EN 62471:2008 (LVD), Air-Safe Transport of Goods, Sea-Safe Transport of Goods, Battery 2006/66/EC, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 70mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Material: | Aluminium |
| Number of pieces per pallet: | 17500 |
| OuterCartonDimension: | 59 x 18 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.53 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 59 x 18 x 23 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 24g |
Login