Aluminium 2-in-1 key holder Audrey
From
€1.36
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.68 |
|---|---|
| Net total: | €1.68 |
| Gross total: | €2.00 |
Product number:
A58-4845-008999999
Inventory:
Product information "Aluminium 2-in-1 key holder Audrey"
Aluminium pocket torch with LED light. Batteries included.
| Colour: | red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 4 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | MSDS, EMC, D.o.C EMC/CE, RoHS, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 64mm |
| Inner Box Qty: | 48 |
| Material: | Aluminium, LED |
| Number of pieces per pallet: | 16800 |
| OuterCartonDimension: | 47 x 20 x 29.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 480 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.54 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.48 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 20 x 29.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 23g |
Login