Aluminium 2-in-1 key holder Anna
From
€1.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.25 |
|---|---|
| Net total: | €2.25 |
| Gross total: | €2.68 |
Product number:
A58-4861-029999999
Inventory:
Product information "Aluminium 2-in-1 key holder Anna"
Aluminium pocket torch with three LED lights and a metal trigger clip attachment. Batteries included.
| Colour: | light green |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR44 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | RoHS, Battery 2006/66/EC, D.o.C EMC/CE, EMC, IEC 62471, MSDS, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 53mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Material: | Aluminium, Plastic, Metal |
| Number of pieces per pallet: | 16000 |
| OuterCartonDimension: | 29 x 28.5 x 38.4 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.82 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 29 x 28.5 x 38.4 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 26g |
Login