Aludra rechargeable dimmable table lamp with 3 light modes
From
€13.00
without imprint
| Unitprice without imprint | €14.20 |
|---|---|
| Net total: | €14.20 |
| Gross total: | €16.90 |
Product number:
A34-12448990
Inventory:
Product information "Aludra rechargeable dimmable table lamp with 3 light modes"
Bring modern lighting to any space with the sleek Aludra table lamp. The lamp features three light modes: white, warm, and a combination of both, to suit any mood or task. The brightness is easily adjusted with a simple touch, while the built-in 1200 mAh rechargeable battery offers true wireless convenience. Supplied with a 30 cm Type-C charging cable.
| Colour: | black |
|---|---|
| Brand: | Unbranded |
| Country of Origin: | PRC |
| Customs Tariff Number: | 8513100000000000000000 |
| Diameter: | 90mm |
| Eco: | Yes |
| Height: | 200mm |
| Material: | Recycled ABS Plastic |
| OuterCartonDimension: | 39 x 49 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.6 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 49 x 26 cm |
| Packaging Information: | Individual gift box and manual () |
| Weight: | 293g |
Login