Alphabet letter white 200 grams
From
€8.20
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €9.60 |
|---|---|
| Net total: | €921.60 |
| Gross total: | €1,096.70 |
Product number:
A37-2371W.131
Inventory:
Product information "Alphabet letter white 200 grams"
Alphabet letter approx. 200 grams of white chocolate in a white box, with full color sticker in your own shape on the front
| Colour: | Transparent/White |
|---|---|
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 18069039 |
| Height: | 35mm |
| Length: | 197mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Cardboard |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 220g |
| Width: | 140mm |
Login