Alphabet letter of 135 grams
From
€6.50
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €7.45 |
|---|---|
| Net total: | €804.60 |
| Gross total: | €957.47 |
Product number:
A37-2367.131
Inventory:
Product information "Alphabet letter of 135 grams"
Alphabet letter milk chocolate approx. 135 grams in a white box, with a full color sticker in your own shape on the front
| Colour: | Transparent/White |
|---|---|
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 18069039 |
| Height: | 27mm |
| Length: | 130mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Cardboard |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 190g |
| Width: | 170mm |
Login