Almond pastry bar
From
€7.95
incl. imprint
| Unitprice without imprint | €10.95 |
|---|---|
| Net total: | €1,226.40 |
| Gross total: | €1,459.42 |
Product number:
A37-2376.100
Inventory:
Product information "Almond pastry bar"
Almond pastry bar, 250 grams, packaged in a standard box with a full color printed sleeve
| Colour: | White |
|---|---|
| Country of Origin: | NL |
| Customs Tariff Number: | 19042099 |
| Height: | 50mm |
| Length: | 340mm |
| Made in Europe: | Yes |
| Material: | Cardboard |
| Production time: | 10 working days after final approval |
| Weight: | 270g |
| Width: | 60mm |
Login