Almanzor multi-purpose workwear bodywarmer with high neck
From
€21.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €22.48 |
|---|---|
| Net total: | €22.48 |
| Gross total: | €26.75 |
Product number:
A34-R50674A6
Inventory:
Product information "Almanzor multi-purpose workwear bodywarmer with high neck"
Multipurpose workwear bodywarmer with high neck. Front zipper with strap and hook & loop fastening. One outer phone pocket on the right side. Two front gusseted pockets with side vents. Two small pen pockets. One inner pocket with hook & loop fastening. Zipper pocket. Drop tail. Adjuster with self-fastener.
| Colour: | Lead |
|---|---|
| Size: | 3XL |
| Brand: | Roly WRK |
| Country of Origin: | BANGLADESH |
| Customs Tariff Number: | 6211439000000000000000 |
| Material: | Woven of Polyester Cotton, 200 g/m2 |
| OuterCartonDimension: | 43 x 66 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 16 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 15.5 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 66 x 45 cm |
| Weight: | 650g |
Login