Alicante mechanical pencil metal
From
€0.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.89 |
|---|---|
| Net total: | €0.89 |
| Gross total: | €1.06 |
Product number:
A53-LT89216-N0010
Inventory:
Product information "Alicante mechanical pencil metal"
Stylish aluminum mechanical pencil (0.7mm). With two rings in the body of the pen. Single name engraving available from orders of minimal 50 pieces.
| Colour: | Dark blue |
|---|---|
| Country of Origin: | CN |
| Customs Tariff Number: | 9608400000 |
| Diameter: | 10mm |
| Length: | 135mm |
| Weight: | 17g |
Login