ABS work light Jolene
From
€2.03
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.50 |
|---|---|
| Net total: | €2.50 |
| Gross total: | €2.97 |
Product number:
A58-8577-001999999
Inventory:
Product information "ABS work light Jolene"
ABS work light with three LED lights and two magnets at the back. The light has two settings: blinking and constant. Batteries included.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | Cell-LR1130 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, IEC 62471, Battery 2006/66/EC, MSDS |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 15mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 159mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 10000 |
| OuterCartonDimension: | 39 x 29 x 23.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.7 |
| Outer carton dimensions: | 39 x 29 x 23.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 35g |
| Width: | 22mm |
Login