ABS wireless mouse Eileen
From
€5.09
without imprint
| Unitprice without imprint | €6.28 |
|---|---|
| Net total: | €6.28 |
| Gross total: | €7.47 |
Product number:
A58-1172211-001999999
Inventory:
Product information "ABS wireless mouse Eileen"
ABS wireless mouse with bamboo details. Includes battery. 2.4 GHz with USB receiver and 1,200 DPI. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8471607000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 25mm |
| Length: | 105mm |
| Material: | ABS, Bamboo |
| Number of pieces per pallet: | 4500 |
| OuterCartonDimension: | 33 x 30 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.4 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.4 |
| Outer carton dimensions: | 33 x 30 x 24 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Width: | 60mm |
Login