ABS wireless headphone Janice
From
€16.19
without imprint
| Unitprice without imprint | €19.99 |
|---|---|
| Net total: | €19.99 |
| Gross total: | €23.79 |
Product number:
A58-1172327-001999999
Inventory:
Product information "ABS wireless headphone Janice"
ABS on-ear wireless headphones with a 250mAh capacity battery. Type-C connection. Playback time of approx. 10 hours, with a standby time of approx. 200 hours. Charging time is 2 hours. Features FM radio, TD card insert, and wireless connection technology 5.3. Frequency range: 20-20,000 Hz. 32 Ohms, decibel rating: 105 dB ± 3 dB. Wireless operating distance: 10-20 meters. Packaged per piece, including charging cable and manual, in a gift box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518300090 |
| Height: | 35mm |
| Length: | 200mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 240 |
| OuterCartonDimension: | 52 x 45.5 x 46 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 40 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 52 x 45.5 x 46 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Width: | 173mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.