ABS wireless earphones Waylon
From
€9.88
without imprint
| Unitprice without imprint | €12.20 |
|---|---|
| Net total: | €12.20 |
| Gross total: | €14.52 |
Product number:
A58-1014848-002999999
Inventory:
Product information "ABS wireless earphones Waylon"
ABS wireless technology (5.1) earphones with bamboo detail. Earphones 30mAh, charging station 200mAh. Fully charged in 1 hour, USB-C charger. Battery life: 6 hours of music play time, 4 hours of calling time. Individually packaged in gift box.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EN 300 328 (RED), EN 62479:2010, Test Setup & EUT Photographs, EMC, EMC (EN 301 489-1), D.o.C. RED, Cadmium, PAHs, RoHS, Lead, Formaldehyde, PCP, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518300090 |
| Height: | 26mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Length: | 49mm |
| Material: | ABS, Bamboo |
| Number of pieces per pallet: | 2600 |
| OuterCartonDimension: | 34.5 x 30 x 42 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.5 |
| Outer carton dimensions: | 34.5 x 30 x 42 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 33g |
| Width: | 53mm |
Login