ABS wireless earphones Mourad
From
€9.91
without imprint
| Unitprice without imprint | €12.24 |
|---|---|
| Net total: | €12.24 |
| Gross total: | €14.57 |
Product number:
A58-821471-001999999
Inventory:
Product information "ABS wireless earphones Mourad"
ABS earphones with wireless connection technology. Includes charging cable. The earphones match the case in color.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Lithium |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Battery 2006/66/EC, IEC 62133, PAHs, RoHS, PCP, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62479:2010, RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EN50332, Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518300000 |
| Height: | 22mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 68mm |
| Material: | ABS, Metal |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 32.5 x 30 x 33 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.9 |
| Outer carton dimensions: | 32.5 x 30 x 33 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 46g |
| Width: | 45mm |
Login