ABS wireless earphones Marmara
From
€16.01
without imprint
| Unitprice without imprint | €19.77 |
|---|---|
| Net total: | €19.77 |
| Gross total: | €23.53 |
Product number:
A58-821522-823999999
Inventory:
Product information "ABS wireless earphones Marmara"
ABS earphones with a bamboo case. With wireless connection technology. Includes charging cable.
| Colour: | bamboo |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Lithium |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Battery 2006/66/EC, IEC 62133, PAHs, RoHS, PCP, EMC, D.o.C EMC/CE, EN 62479:2010, RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, EN50332, Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518300000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 32mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 76mm |
| Material: | ABS, Metal, Bamboo |
| Number of pieces per pallet: | 2000 |
| OuterCartonDimension: | 38.8 x 33.5 x 23.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.7 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8.9 |
| Outer carton dimensions: | 38.8 x 33.5 x 23.5 cm |
| Weight: | 62g |
| Width: | 48mm |
Login