ABS wine set Kieran
From
€6.61
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.16 |
|---|---|
| Net total: | €8.16 |
| Gross total: | €9.71 |
Product number:
A58-771631-001999999
Inventory:
Product information "ABS wine set Kieran"
ABS wine set, with a waiter's knife, bottle stopper with pouring spout, and drip catcher. Shaped like wine bottle.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC's, Formaldehyde, LFGB, Bisphenol A (BPA), UKCA, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8205510000 |
| Height: | 230mm |
| Length: | 60mm |
| Material: | ABS, EVA, Iron, Stainless Steel 201, Sponge, Silicone |
| Number of pieces per pallet: | 720 |
| OuterCartonDimension: | 44 x 25.5 x 45 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 36 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.8 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 44 x 25.5 x 45 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 185g |
| Width: | 60mm |
Login