ABS wall clock Ali
From
€9.85
without imprint
| Unitprice without imprint | €12.16 |
|---|---|
| Net total: | €12.16 |
| Gross total: | €14.47 |
Product number:
A58-4451-032999999
Inventory:
Product information "ABS wall clock Ali"
Plastic wall clock with a detachable clock face for personalisation. Batteries included.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | UM3-AA-LR6 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Battery 2006/66/EC, PAHs, RoHS, MSDS, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9105210000 |
| Height: | 46mm |
| Material: | ABS, Paper, HIPS |
| Number of pieces per pallet: | 240 |
| OuterCartonDimension: | 58.5 x 26.5 x 58.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 20 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.24 |
| Outer carton dimensions: | 58.5 x 26.5 x 58.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 590g |
Login