ABS text highlighter Lavi
From
€0.53
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.65 |
|---|---|
| Net total: | €0.65 |
| Gross total: | €0.77 |
Product number:
A58-1052-002999999
Inventory:
Product information "ABS text highlighter Lavi"
ABS highlighter with three colors.
| Colour: | white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, EN71-1, Phthalates, EN71-2, PAHs, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9608200000 |
| Height: | 12mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 90mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 14400 |
| OuterCartonDimension: | 41 x 39 x 38 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 600 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.82 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 14 |
| Outer carton dimensions: | 41 x 39 x 38 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 22g |
| Width: | 80mm |
Login