ABS text highlighter Laurel
From
€0.42
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.52 |
|---|---|
| Net total: | €0.52 |
| Gross total: | €0.62 |
Product number:
A58-1060-006999999
Inventory:
Product information "ABS text highlighter Laurel"
ABS syringe-shaped highlighter.
| Colour: | yellow |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Safety Data Sheet (SDS), EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9608200000 |
| Height: | 135mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Material: | ABS, AS |
| Number of pieces per pallet: | 18000 |
| OuterCartonDimension: | 76 x 25 x 18.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.9 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6 |
| Outer carton dimensions: | 76 x 25 x 18.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 11g |
Login