ABS text highlighter Ella
From
€1.64
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.02 |
|---|---|
| Net total: | €2.02 |
| Gross total: | €2.40 |
Product number:
A58-8535-002999999
Inventory:
Product information "ABS text highlighter Ella"
ABS highlighter with four colors, screen cleaner, and an extendable keyboard brush.
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Washing/Cleansing 2009/48/EC, Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9608200000 |
| Height: | 119mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 95mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 3600 |
| OuterCartonDimension: | 50.5 x 24 x 48.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.51 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.16 |
| Outer carton dimensions: | 50.5 x 24 x 48.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 46g |
| Width: | 17mm |
Login