ABS text highlighter Brodie
From
€0.96
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.18 |
|---|---|
| Net total: | €1.18 |
| Gross total: | €1.40 |
Product number:
A58-1071-009999999
Inventory:
Product information "ABS text highlighter Brodie"
ABS and PP highlighter with 5 colors.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | MSDS |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9608200000 |
| Height: | 19mm |
| Inner Box Qty: | 40 |
| Material: | ABS, PP |
| Most wanted: | Yes |
| Number of pieces per pallet: | 5600 |
| OuterCartonDimension: | 53.5 x 40 x 22 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8 |
| Outer carton dimensions: | 53.5 x 40 x 22 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 43g |
Login