ABS tape measure Jeff
From
€2.29
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.83 |
|---|---|
| Net total: | €2.83 |
| Gross total: | €3.37 |
Product number:
A58-1172416-001999999
Inventory:
Product information "ABS tape measure Jeff"
ABS tape measure with bamboo details and level. Lenght of 3 meters. Includes 5 bits to use the item as a screwdriver. 12 mm metal lint. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9017801000 |
| Height: | 60mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 96mm |
| Material: | ABS, Bamboo |
| Number of pieces per pallet: | 3600 |
| OuterCartonDimension: | 34 x 29.5 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 34 x 29.5 x 23 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 113g |
| Width: | 22mm |
Login