ABS tape measure Brooke
From
€1.62
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.00 |
|---|---|
| Net total: | €2.00 |
| Gross total: | €2.38 |
Product number:
A58-2147-001999999
Inventory:
Product information "ABS tape measure Brooke"
ABS tape measure (2 meter) with spirit level, memo pad, pen with blue ink, and belt clip.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Nickel, Lead, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9017801000 |
| Height: | 32mm |
| Inner Box Qty: | 12 |
| Length: | 80mm |
| Material: | ABS, Metal, Paper |
| Number of pieces per pallet: | 5184 |
| OuterCartonDimension: | 41.5 x 37 x 23.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 144 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11 |
| Outer carton dimensions: | 41.5 x 37 x 23.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 71g |
| Width: | 61mm |
Login