ABS tape measure Arianne
From
€2.07
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.56 |
|---|---|
| Net total: | €2.56 |
| Gross total: | €3.05 |
Product number:
A58-3141-001999999
Inventory:
Product information "ABS tape measure Arianne"
Metal and rubber tape measure (2 meter) with a wrist strap and belt clip attachment.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Material measure of length, Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9017809000 |
| Height: | 58mm |
| Inner Box Qty: | 12 |
| Length: | 62mm |
| Material: | ABS, Metal, Rubber |
| Number of pieces per pallet: | 5760 |
| OuterCartonDimension: | 39.5 x 21.5 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.94 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.92 |
| Outer carton dimensions: | 39.5 x 21.5 x 29 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 67g |
| Width: | 24mm |
Login