ABS tape measure Ahsan
From
€3.61
without imprint
| Unitprice without imprint | €4.46 |
|---|---|
| Net total: | €4.46 |
| Gross total: | €5.31 |
Product number:
A58-6526-032999999
Inventory:
Product information "ABS tape measure Ahsan"
ABS and metal tape measure (5 meter) with belt clip and wrist strap. Only in centimetres.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Material measure of length, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9017801000 |
| Height: | 40mm |
| Inner Box Qty: | 12 |
| Length: | 95mm |
| Material: | ABS, Metal |
| Number of pieces per pallet: | 2016 |
| OuterCartonDimension: | 43 x 27.5 x 17 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 48 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 43 x 27.5 x 17 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 186g |
| Width: | 75mm |
Login