ABS tablet and mobile phone holder Romina
From
€0.71
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.88 |
|---|---|
| Net total: | €0.88 |
| Gross total: | €1.05 |
Product number:
A58-8842-001999999
Inventory:
Product information "ABS tablet and mobile phone holder Romina"
ABS, foldable phone stand with silicone tips. Suitable for both smartphones and tablets.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 5mm |
| Inner Box Qty: | 250 |
| Length: | 134mm |
| Material: | ABS, Silicone |
| Number of pieces per pallet: | 24000 |
| OuterCartonDimension: | 31.5 x 29.5 x 20.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.51 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.24 |
| Outer carton dimensions: | 31.5 x 29.5 x 20.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 20g |
| Width: | 40mm |
Login