ABS speaker Jude
From
€6.72
without imprint
| Unitprice without imprint | €8.30 |
|---|---|
| Net total: | €8.30 |
| Gross total: | €9.88 |
Product number:
A58-7631-019999999
Inventory:
Product information "ABS speaker Jude"
ABS speaker (2W) with wireless technology for music and handsfree calls in the shower, waterresistant. With suction cup to place on smooth surfaces. Battery life: approx. 2 hours.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, Battery 2006/66/EC, IEC 62133, EN 62479:2010, EMC, D.o.c. EMC/UKCA, Test Setup & EUT Photographs, D.o.C. RED, EMC (EN 301 489-1), RED (Radio Equipment Directive), EN 62368, Safety Data Sheet (SDS), UN38.3 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518210000 |
| Height: | 55mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 2160 |
| OuterCartonDimension: | 46.5 x 36 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 60 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.97 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 46.5 x 36 x 20 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 140g |
Login