ABS smart phone holder Sienna
From
€3.13
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.87 |
|---|---|
| Net total: | €3.87 |
| Gross total: | €4.61 |
Product number:
A58-7311-001999999
Inventory:
Product information "ABS smart phone holder Sienna"
ABS smart phone holder for in the car. Attaches to the air vent. Place the metal plate on the back of the phone (adhesive) and the phone will be held in place by a magnet.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 50mm |
| Length: | 40mm |
| Material: | ABS, Metal, Rubber |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 22 x 21 x 24 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 4.64 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 4.2 |
| Outer carton dimensions: | 22 x 21 x 24 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 34g |
| Width: | 36mm |
Login