ABS small hygrometer Kinsley
From
€2.68
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.31 |
|---|---|
| Net total: | €3.31 |
| Gross total: | €3.94 |
Product number:
A58-1015148-001999999
Inventory:
Product information "ABS small hygrometer Kinsley"
ABS small hygrometer. Shows temperature and humudity. Foot stand on backside. Including batteries. Individually packaged in a white box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Cell-CR2032 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, RoHS, Battery 2006/66/EC, EMC |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9025804089 |
| Height: | 13mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 43mm |
| Material: | ABS, Glass |
| Number of pieces per pallet: | 28800 |
| OuterCartonDimension: | 47 x 29 x 23 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 300 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.4 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.5 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 29 x 23 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 20g |
| Width: | 43mm |
Login