ABS selfie stick Ursula
From
€0.98
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.98 |
|---|---|
| Net total: | €0.98 |
| Gross total: | €1.17 |
Product number:
A58-7248-007999999
Inventory:
Product information "ABS selfie stick Ursula"
ABS telescopic selfie stick, expandable to a maximum length of 61 cm, with an EVA foam handle. Including a selfie shutter button on the handle and cable with plug, approx. 33 cm long.
| Colour: | orange |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | PAHs, RoHS, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9620009190 |
| Height: | 30mm |
| Length: | 610mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 3600 |
| OuterCartonDimension: | 33.5 x 31.5 x 27 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.73 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.8 |
| Outer carton dimensions: | 33.5 x 31.5 x 27 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 63g |
| Width: | 45mm |
Login