ABS ruler with calculator Heather
From
€2.48
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.06 |
|---|---|
| Net total: | €3.06 |
| Gross total: | €3.64 |
Product number:
A58-2917-032999999
Inventory:
Product information "ABS ruler with calculator Heather"
ABS ruler (20 cm) with a solar powered eight-digit calculator.
| Colour: | silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | EMC, D.o.C EMC/CE, PAHs, RoHS |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8470100000 |
| Eco: | Yes |
| Height: | 9mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 215mm |
| Material: | ABS, Rubber |
| Number of pieces per pallet: | 4800 |
| OuterCartonDimension: | 31.5 x 31 x 49 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.84 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12.4 |
| Outer carton dimensions: | 31.5 x 31 x 49 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 62g |
| Width: | 55mm |
Login