ABS reflective strips Daniela
From
€3.12
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.85 |
|---|---|
| Net total: | €3.85 |
| Gross total: | €4.58 |
Product number:
A58-1424-003999999
Inventory:
Product information "ABS reflective strips Daniela"
Set of ten reflective strips for bicycle spikes.
| Colour: | Grey |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 8mm |
| Inner Box Qty: | 20 |
| Length: | 133mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 6000 |
| OuterCartonDimension: | 42.5 x 33 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 200 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 7.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.8 |
| Outer carton dimensions: | 42.5 x 33 x 32 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 30g |
| Width: | 133mm |
Login