ABS pull light Kirby
From
€2.78
without imprint
| Unitprice without imprint | €3.43 |
|---|---|
| Net total: | €3.43 |
| Gross total: | €4.08 |
Product number:
A58-6984-019999999
Inventory:
Product information "ABS pull light Kirby"
ABS pull light with a PVC light bulb (1W) LED light. Packaged in a white box. Batteries included.
| Colour: | Lime |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 3 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Battery 2006/66/EC, IEC 62471, PAHs, AZO Dyes/Amines, D.o.C EMC/CE, EMC, RoHS, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 9405403900 |
| Height: | 157mm |
| Inner Box Qty: | 20 |
| Material: | ABS, Nylon, PC |
| Number of pieces per pallet: | 1440 |
| OuterCartonDimension: | 53 x 34 x 54 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 14.64 |
| Outer carton dimensions: | 53 x 34 x 54 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 80g |
Login