ABS pen holder with ballpen Rafael
From
€1.38
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.38 |
|---|---|
| Net total: | €1.38 |
| Gross total: | €1.64 |
Product number:
A58-9162-008999999
Inventory:
Product information "ABS pen holder with ballpen Rafael"
ABS magnet pen holder and mobile phone holder, including ballpen. Blue ink. Packaged in gift box.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Writing Color: | Blue ink |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | MSDS, Cadmium, PAHs, Phthalates, Safety Data Sheet (SDS) |
| Country of Origin: | India |
| Customs Tariff Number: | 9608109200 |
| Height: | 150mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 4000 |
| OuterCartonDimension: | 47 x 33 x 20 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9.28 |
| Outer carton dimensions: | 47 x 33 x 20 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 81g |
Login