ABS pass holder Julius
From
€0.49
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.60 |
|---|---|
| Net total: | €0.60 |
| Gross total: | €0.71 |
Product number:
A58-3133-002999999
Inventory:
Product information "ABS pass holder Julius"
ABS pass holder with a retractable cord of approx. 80 cm.
| Colour: | white |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 10mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 90mm |
| Material: | ABS, Nylon |
| Number of pieces per pallet: | 15000 |
| OuterCartonDimension: | 48 x 24.5 x 29 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 6.99 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 24.5 x 29 cm |
| Weight: | 11g |
| Width: | 46mm |
Login