ABS pass holder Eric
From
€0.41
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.50 |
|---|---|
| Net total: | €0.50 |
| Gross total: | €0.60 |
Product number:
A58-3182-001999999
Inventory:
Product information "ABS pass holder Eric"
ABS pass holder with a retractable cord of approx. 80 cm.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 8mm |
| Inner Box Qty: | 100 |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 32000 |
| OuterCartonDimension: | 48 x 20 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 1000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 11.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10 |
| Outer carton dimensions: | 48 x 20 x 32 cm |
| Weight: | 11g |
Login