ABS pass holder Bruno
From
€1.32
without imprint
| Unitprice without imprint | €1.63 |
|---|---|
| Net total: | €1.63 |
| Gross total: | €1.94 |
Product number:
A58-3180-008999999
Inventory:
Product information "ABS pass holder Bruno"
ABS and aluminium pass holder with a retractable cord of approx. 60 cm.
| Colour: | red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 7326200000 |
| Height: | 12mm |
| Material: | ABS, Nylon |
| Number of pieces per pallet: | 20000 |
| OuterCartonDimension: | 47.5 x 20 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 500 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.3 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 9 |
| Outer carton dimensions: | 47.5 x 20 x 32 cm |
| Weight: | 19g |
Login