ABS outdoor speaker Madison
From
€16.82
without imprint
| Unitprice without imprint | €20.76 |
|---|---|
| Net total: | €20.76 |
| Gross total: | €24.70 |
Product number:
A58-1172692-001999999
Inventory:
Product information "ABS outdoor speaker Madison"
ABS outdoor speaker with carrying cord. 5W output, DC 5V input, 800mAh built-in rechargeable battery, and 3.5 hours of playing time. Working distance of 15-20 meters, signal-to-noise ratio of 75 dB. Frequency range: 100 Hz to 20 kHz. Includes 30 cm Type-C charging cable. Wireless connection technology: 4.2. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-polymeer |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518210000 |
| Height: | 47mm |
| Length: | 144mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 900 |
| OuterCartonDimension: | 51 x 27 x 19 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 25 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.3 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 7.4 |
| Outer carton dimensions: | 51 x 27 x 19 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 150g |
| Width: | 96mm |
Login