ABS outdoor speaker Lynette
From
€18.34
without imprint
| Unitprice without imprint | €22.64 |
|---|---|
| Net total: | €22.64 |
| Gross total: | €26.94 |
Product number:
A58-1172691-009999999
Inventory:
Product information "ABS outdoor speaker Lynette"
ABS and PS outdoor speaker with multiple RGB light modes. IPX6 rated. 5W output, DC 5V input, 1200mAh built-in rechargeable battery, and 3.5 hours of playing time. Working distance of 15-20 meters, signal-to-noise ratio of 87 dB. Frequency range: 100 Hz to 20 kHz. Includes 30 cm Type-C charging cable. Wireless connection technology: 4.2. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Colour: | custom/multicolor |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8518210000 |
| Height: | 214mm |
| Material: | ABS, PS |
| Number of pieces per pallet: | 240 |
| OuterCartonDimension: | 62 x 25.5 x 25 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 10 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 9.3 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 8.3 |
| Outer carton dimensions: | 62 x 25.5 x 25 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 50g |
| Width: | 100mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.