ABS optical mouse Jodi
From
€5.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €7.20 |
|---|---|
| Net total: | €7.20 |
| Gross total: | €8.57 |
Product number:
A58-8578-001999999
Inventory:
Product information "ABS optical mouse Jodi"
ABS wireless optical computer mouse, 2,4Ghz. An energy saving mouse with hidden Nano receiver and scroll wheel in the middle. Batteries included.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 2 |
| Battery Type: | UM4-AAA-LR03 |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Battery 2006/66/EC, MSDS, PAHs, RoHS, D.o.C EMC/CE, Test Setup & EUT Photographs, EN 62471:2008 (LVD), RED (Radio Equipment Directive), D.o.C. RED, EMC, EN 62479:2010, EN 62368 |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8471607000 |
| Height: | 21mm |
| Inner Box Qty: | 30 |
| Length: | 117mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 2400 |
| OuterCartonDimension: | 51.5 x 33.5 x 28 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 120 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13.6 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13.2 |
| Outer carton dimensions: | 51.5 x 33.5 x 28 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 83g |
| Width: | 57mm |
Login