ABS multifunctional light Araminta
From
€14.83
without imprint
| Unitprice without imprint | €18.31 |
|---|---|
| Net total: | €18.31 |
| Gross total: | €21.79 |
Product number:
A58-1206638-002999999
Inventory:
Product information "ABS multifunctional light Araminta"
ABS multifunctional light with RGB camping functionality and a detachable flashlight featuring a carabiner hook and 4 light functions. Offers 8 colors, with white having 2 light modes. The other 7 colors can be set to a changing color mode by holding the button. The flashlight has an 800 mAh battery, and the camping light has a 2,400 mAh battery. Includes Type-C charging. Individually packaged in a cardboard box
| Colour: | White |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Battery Count: | 1 |
| Battery Type: | Li-ion |
| Brand: | IMPRESSION |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 8513100000 |
| Height: | 190mm |
| Length: | 120mm |
| Material: | ABS, PP |
| Number of pieces per pallet: | 256 |
| OuterCartonDimension: | 51.5 x 51.5 x 41 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 32 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 14.5 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 13 |
| Outer carton dimensions: | 51.5 x 51.5 x 41 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 333g |
| Width: | 120mm |
0 of 0 reviews
Login
No reviews found. Share your insights with others.