ABS mobile phone ring Brandy
From
€0.30
without imprint
| Unitprice without imprint | €0.30 |
|---|---|
| Net total: | €0.30 |
| Gross total: | €0.36 |
Product number:
A58-8472-008999999
Inventory:
Product information "ABS mobile phone ring Brandy"
ABS mobile phone ring. Self-adhesive. Diameter of the ring: 3 cm.
| Colour: | Red |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909790 |
| Height: | 7mm |
| Inner Box Qty: | 200 |
| Length: | 33mm |
| Material: | ABS |
| Number of pieces per pallet: | 26000 |
| OuterCartonDimension: | 45 x 20.5 x 32 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 2000 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 10.73 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 10.3 |
| Outer carton dimensions: | 45 x 20.5 x 32 cm |
| Outlet: | Yes |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag |
| Weight: | 5g |
| Width: | 31mm |
Login