ABS mobile phone holder Laura
From
€2.37
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.93 |
|---|---|
| Net total: | €2.93 |
| Gross total: | €3.49 |
Product number:
A58-9181-032999999
Inventory:
Product information "ABS mobile phone holder Laura"
ABS mobile phone holder with flexible bracket that adjusts to the size and position of the phone. Packaged in gift box.
| Colour: | Silver |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909790 |
| Height: | 34mm |
| Inner Box Qty: | 50 |
| Length: | 101mm |
| Material: | ABS, Silicone |
| Number of pieces per pallet: | 1800 |
| OuterCartonDimension: | 50 x 25 x 57 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 8.2 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 6.8 |
| Outer carton dimensions: | 50 x 25 x 57 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a multi-purpose bag, Individually packed in a gift box |
| Weight: | 55g |
| Width: | 50mm |
Login