ABS mobile phone holder Everett
From
€4.26
without imprint
| Unitprice without imprint | €5.26 |
|---|---|
| Net total: | €5.26 |
| Gross total: | €6.26 |
Product number:
A58-1165-001999999
Inventory:
Product information "ABS mobile phone holder Everett"
ABS adjustable mobile phone holder for a bicycle. The bracket to hold the mobile phone can be moved in several positions. The holder can be placed on the handlebar and adjusted to fit. The maximum rod diameter is between 15 and 19 mm, and the maximum opening for the phone holder is 9 cm.
| Colour: | black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909700 |
| Height: | 130mm |
| Inner Box Qty: | 25 |
| Length: | 69mm |
| Material: | ABS, Rubber |
| Number of pieces per pallet: | 1200 |
| OuterCartonDimension: | 49.5 x 40.5 x 48.5 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 12.25 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 11.6 |
| Outer carton dimensions: | 49.5 x 40.5 x 48.5 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 81g |
| Width: | 70mm |
Login