ABS mobile phone holder Didi
From
€2.17
without imprint
| Unitprice without imprint | €2.68 |
|---|---|
| Net total: | €2.68 |
| Gross total: | €3.19 |
Product number:
A58-865144-001999999
Inventory:
Product information "ABS mobile phone holder Didi"
ABS mobile retractable phone holder.With carton box.
| Colour: | Black |
|---|---|
| Variation: | Standard option |
| Brand: | IMPRESSION |
| Certificates: | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Country of Origin: | China |
| Customs Tariff Number: | 3926909790 |
| Height: | 11mm |
| Length: | 110mm |
| Material: | ABS, Silicone |
| Number of pieces per pallet: | 3000 |
| OuterCartonDimension: | 38 x 33.5 x 26 cm |
| Outer Carton Quantity Per Carton: | 100 |
| Outer Carton Weight Gross KG: | 13 |
| Outer Carton Weight Net KG: | 12 |
| Outer carton dimensions: | 38 x 33.5 x 26 cm |
| Packaging Information: | Individually packed in a gift box |
| Weight: | 107g |
| Width: | 68mm |
Login